Produkty

Obarvěte své nehty kvalitně

Každá žena má ráda, když jsou její ruce i nehty vždy krásně upravené, takže reprezentují za každé okolnosti, ať už platíte nebo někomu podáváte ruku. Jenže ne všechny mají čas nebo peníze navštěvovat manikérky, proto jistě budete nadšené tím, že v naší nabídce je celá řada různých laků, od obyčejných až po ty gelové, které vydrží o poznání delší dobu. Pokud si troufáte na to, dělat si gelové nehty sama doma, jistě oceníte naše UV lampy a další vybavení, včetně UV gelů , které jsou vysoce kvalitní, takže vám nebudou ničit nehtová lůžka.

gel

Velká nabídka

Ať už s gelovými nehty právě začínáte nebo jen dovybavujete své stávající komponenty, jistě oceníte přehlednost naší nabídky a nepřehlédnutelně nízké ceny, díky kterým si můžete dovolit koupit si více produktů či ušetřit na něco dalšího. Najdete u nás také celé sady o různé velikosti, což může činit buďto skvělý startovací balíček nebo milý dárek pro nějakou kamarádku, maminku nebo dceru. Zkrátka s našimi produkty budete dělat ostatním i sobě vždy jen radost. V nabídce máme různě velká balení, takže je jen na vás, pokud malé balení o objemu 5 ml využijte jako testovací, zda vám složení a barva vyhovují, nebo jestli si pořídíte velké balení 30 ml, které vám vydrží dostatečně dlouhou dobu.

gelové laky

Rychlé dodání

Na naše produkty nemusíte ani dlouho čekat, poté, co si je objednáte z pohodlí domova, stačí vydržet, než náš smluvní dopravce přiveze vaši objednávku až přímo k vám. Jednoduše tak nakoupíte vše, co potřebujete, aniž by vám to kradlo čas navíc, což se může stát, pokud nakupujete v kamenných obchodech, kde musíte nejdříve najít, co hledáte a pak vás může nepříjemně zaskočit dlouhá fronta u pokladny.

Mohlo by se vám také líbit...