12
Čvn
Off

Pro větší požitek z koupání

.

Vlastníte-li bazén, pak dozajista víte, jak náročná bývá péče o něj. Mnoho lidí vidí za koupacím zařízením pouze možnost osvěžení, kdy si jen vzpomenou. Bohužel tomu tak není a člověk tráví mnohdy dlouhé hodiny cenného času úpravou vody. Nelze opomíjet ani finanční částky, které je zapotřebí investovat do bazénových doplňků, přístrojů a chemických čisticích přípravků.

 voda bazénu.jpg

Existuje však značně účinné, a přitom finančně dostupné řešení, které může výrazně napomoci v otázce starání se o koupací zařízení. Funguje především jako preventivní opatření pro zajištění odpovídající kvality a čistoty vody, přináší však i mnoho dalších výhod. Ty mohou výrazně ulehčit vašemu rozpočtu.

 

Řeč je o dost možná nenápadných solárních bazénových plachtách https://www.buduin.cz/kupte-si-plachtu-ktera-vam-usetri-tisice-korun. V dnešní době již existují v mnoha podobách a variantách vycházejících z potřeb zákazníků. Můžete si být jisti, že naleznete vhodně sedící model i na váš bazén.
žena na lehátku.jpg

 
Výhody, kterých se vám dostane, jsou následující:

 

1.      Ochrana před nečistotami– díky plachtě se již nebudete muset potýkat s drobnou špínou plavoucí na hladině, voda bude v době vaší nepřítomnosti vždy účinně chráněna. Nebudete tak muset pracně lovit za pomocí sítka popadané lístky, stvoly či hmyz. Díky tomu se výrazně sníží i náchylnost k množení bakterií.
2.      Ekologický ohřev vody – speciálně navržený materiál zajistí průběžné ohřívání vody díky slunečnímu záření. Zároveň dojde k uchování dosažené teploty po co nejdelší možnou dobu.
3.      Nemožnost odparu vody – plachta funguje i jako efektivní izolace, a nejen v období tropických teplot může výrazně udržet hladinu ve vašem koupacím zařízení bez zbytečných ztrát.
4.      Úspora peněz – díky výše uvedenému benefitu ohledně prevence před nečistotami si můžete být jistí, že ušetříte značnou částku za nákup bazénové chemie, které nyní spotřebujete daleko méně.

 

Manipulace a užívání samotné solární plachty je přitom vskutku jednoduché a nenáročné. Neváhejte proto a rozumně zainvestujte!

Pro větší požitek z koupání
4.7 (93.33%)6
.